W tę i nazad
Kraj produkcji
Stany Zjednoczone
Czas trwania odcinka
22 minuty
Świat
Polska
16 sierpnia 2013
15 lutego 2014
Producenci wykonawczy
Craig McCrackenv
W tę i nazad to serial należący do Disney Channel Original Series. Został on stworzony przez Craiga McCrackena.
Fabuła [ ]
Wander to międzygalaktyczny podróżnik, który w towarzystwie swojego lojalnego, choć upartego rumaka o imieniu Sylvia przemierza planetę za planetą. Obdarzony nadmiernym optymizmem bohater pomaga ludziom, bowiem pragnie aby wszyscy byli wolni i dobrze się bawili. Wrogiem Wandera jest mroczny Lord Hater i armia jego strażników.
Obsada [ ]
Oryginalna [ ]
Polska [ ]
Wersja polska : SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria : Wojciech Paszkowski
Dialogi : Marta Robaczewska
Kierownictwo muzyczne : Agnieszka Tomicka
Montaż : Magdalena Waliszewska (odc. 1-5, 14)
Wystąpili :
Jacek Bończyk – Wander
Magdalena Warzecha – Sylvia
Jacek Król – Lord Hejter
Waldemar Barwiński – komandor Gałka
Wojciech Chorąży –
Bingleborgi (odc. 1a) ,
czerwona mrówka (odc. 2b) ,
dziecko (odc. 2b) ,
jeden z Patraczy (odc. 2b, 12a, 22, 23a, 30b) ,
mężczyzna z balonów (odc. 2b) ,
straganiarz (odc. 2b) ,
pan młody (odc. 3a) ,
czerwony, fałszywy złoczyńca (odc. 5a) ,
Doktor Świrus Jones (odc. 24b, 29) ,
pan Zła Kanapka (odc. 25b) ,
szef kuchni (odc. 31b)
Bill, Pill i Gill (odc. 35a)
Wojciech Paszkowski –
żołnierz Lorda Hejtera (odc. 1a) ,
niebieska mrówka (odc. 2b) ,
Fibbleborg (odc. 3a) ,
barman (odc. 5a) ,
niebieski, fałszywy złoczyńca (odc. 5a) ,
głos z głośnika (odc. 7, 8a) ,
jeden z Patraczy (odc. 7) ,
turyści (odc. 8a) ,
szef muzeum (odc. 24b)
Krzysztof Plewako-Szczerbiński –
król Bingleborg (odc. 1a) ,
Ekstrawładca (odc. 2a) ,
Nieziemska istota (odc. 2a) ,
jeden z Patraczy (odc. 2b) ,
jeździec (odc. 2b) ,
zielony, fałszywy złoczyńca (odc. 5a)
Joanna Węgrzynowska-Cybińska –
wróżka (odc. 3a) ,
babcia Sylvii (odc. 35a)
Zbigniew Konopka –
Kapitan Tim (odc. 4) ,
Papa Zły (odc. 5a) ,
Kraktar (odc. 29) ,
szef restauracji (odc. 31a)
Zbigniew Dziduch –
Pustynny Dan (odc. 5a) ,
pustelnik #1 (odc. 18b)
Jarosław Domin – Troll (odc. 5b)
Jakub Szydłowski –
książe Kaszmir (odc. 5b) ,
Glen (odc. 6a) ,
tajemnicze postacie w wyobraźni Wondera (odc. 6a) ,
jeden z Patraczy (odc. 7) ,
turyści (odc. 8a) ,
Pete (odc. 18a) ,
pustelnik #3 (odc. 18b) ,
Dzika Karta (odc. 20a) ,
Jeździec (odc. 21a)
Paweł Kubat –
Lord Iluminacji (odc. 6a) ,
Wesley (odc. 7) ,
jeden z Patraczy (odc. 8a) ,
turyści (odc. 8a) ,
głos statku Mandragora (odc. 26a) ,
Szef Blorg (odc. 26a) ,
Ted (odc. 26b)
Barbara Zielińska – Brunhilda (odc. 8a)
Julia Kołakowska-Bytner –
Biza (odc. 8b) ,
księżniczka Demurra (odc. 9a)
Krzysztof Cybiński –
Jim (odc. 9a) ,
Major Zły (odc. 37a)
Mikołaj Klimek – Drake (odc. 9a)
Grzegorz Kwiecień –
sir Bradley Starlais (odc. 9a) ,
ekspedient (odc. 10a) ,
Teddy (odc. 18a)
Ewa Kania –
staruszka w sklepie (odc. 10a) ,
Trudy (odc. 11b)
Mieczysław Morański –
królowa Entazoa / pan Zła Kanapka (odc. 11a) ,
kierowca autobusu (odc. 11b)
Miłogost Reczek –
ochroniarz (odc. 14a) ,
tata Huckelberrego (odc. 14b) ,
szef Biura Rzeczy Znalezionych (odc. 15a)
Robert Tondera –
Ekstrawładca (odc. 14a, 24b, 29, 37b) ,
Generał Bulwers (odc. 20a) ,
jeden z Patraczy (odc. 22) ,
Lord Dominator (odc. 22) ,
dentysta (odc. 24a) ,
właściciel mieszkania (odc. 31a)
Agnieszka Kudelska – nastolatki w centrum handlowym (odc. 14b)
Lucyna Malec – mama Huckelberrego (odc. 14b)
Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk – Huckelberry Matołek (odc. 14b)
Łukasz Węgrzynowski – pan Straszny Kat (odc. 15a)
Krzysztof Szczepaniak –
Słońce (odc. 15b) ,
Mózgol (odc. 20a) ,
fioletowy kosmita (odc. 29) ,
Andy (odc. 31b)
Cezary Kwieciński –
pustelnik #2 (odc. 18b) ,
ślusarz (odc. 20a) ,
prosię (odc. 21a)
Mateusz Weber –
hydraulik (odc. 20a) ,
jeden z nastolatków (odc. 31a)
Michał Konarski – Żelatynowy Bob (odc. 24a)
Marta Markowicz –
Oliwka (odc. 24a) ,
księżniczka Demurra (odc. 28)
Agnieszka Matysiak – pielęgniarka (odc. 24a)
Maksymilian Michasiów –
Bakteria (odc. 24a) ,
sprzedawca kapeluszy (odc. 32b)
Beata Jankowska-Tzimas –
królowa planety podbitej przez pana Złą Kanapkę (odc. 25b) ,
głos statku Starbelli (odc. 26a)
Anna Apostolakis – Stella / Starbella (odc. 26a)
Zbigniew Suszyński – Mandragor Okrutnik (odc. 26a, 29)
Sławomir Pacek – pan Zła Kanapka (odc. 29)
Ewa Prus –
Lord Dominator (odc. 29, 30ab, 34b) ,
staruszka (odc. 31a)
Przemysław Stippa –
Coś Takiego Dziwacznego (odc. 29, 30a) ,
jeden z Patraczy (odc. 31b)
Sebastian Cybulski – jeden z nastolatków (odc. 31a)
Maciej Kosmala – Dorothy, mama Sylvii (odc. 35a)
Bartosz Martyna – prezenter wiadomości (odc. 35a)
Mateusz Ceran – Hank (odc. 37a)
Mateusz Narloch – Jimmy (odc. 37b)
Artur Kaczmarski
Marek Robaczewski
Antoni Scardina
Agata Pruchniewska
i inni
Wykonanie piosenki czołówkowej : Adam Krylik
Lektor : Artur Kaczmarski
Odcinki [ ]
Premiera
(Disney Channel)
Premiera
(Disney XD)
№
Tytuł polski
Tytuł angielski
SERIA PILOTAŻOWA
15.02.2014
15.02.2014
01
Najpotężniejszy
The Greatest
Jajo
The Egg
15.02.2014
15.02.2014
02
Piknik
The Picnic
Uciekinierzy
The Fugitives
22.02.2014
03
Dobry uczynek
The Good Deed
Więzień
The Prisoner
01.03.2014
04
Zwierzątko
The Pet
08.03.2014
05
Złoczyńca
The Bad Guy
Troll
The Troll
15.03.2014
06
Pudełko
The Box
Kapelusz
The Hat
22.03.2014
07
Maluch
The Little Guy
29.03.2014
08
Łowcy
The Bounty
Piłka
The Ball
05.07.2014
09
Bohater
The Hero
Jubilat
The Birthday Boy
12.07.2014
10
Miły gość
The Nice Guy
Bomba zegarowa
The Time Bomb
19.07.2014
11
Fikuśne przyjęcie
The Fancy Party
Turystka
The Tourist
26.07.2014
12
Dzień
The Day
Noc
The Night
02.08.2014
13
Samotna planeta
The Lonely Planet
Burza mózgów
The Brainstorm
09.08.2014
14
Imprezowe zwierzę
The Party Animal
Niemowlak
The Toddler
16.08.2014
15
Wielka misja o niesłychanej trudności
The Epic Quest of Unfathomable Difficulty
Pustka
The Void
21.01.2015
16
Smutek
The Funk
Wrogowie
The Enemies
19.01.2015
17
Kłamca
The Liar
Przybłęda
The Stray
06.12.2014
18
Randka
The Date
Kumple
The Buddies
20.01.2015
19
Prezent 2: Obdarowywanie
The Gift 2: The Giftening
Prezent
The Gift
22.01.2015
20
Poważna fucha
The Big Job
Pomagacz
The Helper
23.01.2015
21
Jeździec
The Rider
SERIA DRUGA
18.01.2016
22
Lepsza czacha
The Greater Hater
19.01.2016
23
Wielki dzień
The Big Day
Śniadanie
The Breakfast
20.01.2016
24
W nagłych wypadkach
The Fremergency Fronfract
Super Wander
The Boy Wander
21.01.2016
25
Wanderzy
The Wanders
Zwolnienie
The Axe
22.01.2016
26
Poluzowana śrubka
The Loose Screw
Berek
The It
23.01.2016
27
Spoko gość
The Cool Guy
Katastrofa
The Catastrophe
24.01.2016
28
Szaleństwo
The Rager
Dobry złoczyńca
The Good Bad Guy
25.01.2016
29
Wielka bitwa
The Battle Royale
26.01.2016
30
Swatka
The Matchmaker
Nowa zabawka
The New Toy
27.01.2016
31
Czarna kość
The Black Cube
Oko na statek
The Eye on the Skullship
18.07.2016
32
Sekretna planeta
The Secret Planet
19.07.2016
Zły kapelusznik
The Bad Hatter
20.07.2016
33
Dziura… w całym
The Hole… Lotta Nuthin'
21.07.2016
Wymiatacz
The Show Stopper
22.07.2016
34
Kreskówka
The Cartoon
27.07.2016
Robot
The Bot
26.07.2016
35
Rodzinne spotkanie
The Family Reunion
'Wersja polska
The Rival
36
'Wersja polska
My Fair Hatey
28.07.2016
37
Legenda
The Legend
29.07.2016
Źli sąsiedzi
The Bad Neighbors
38
'Wersja polska
The Waste of Time
'Wersja polska
The Party Poopers
39
'Wersja polska
The Hot Shot
'Wersja polska
The Night Out
40
'Wersja polska
The Search for Captain Tim
'Wersja polska
The Heebie Jeebies
41
'Wersja polska
The Sick Day
'Wersja polska
The Sky Guy
42
'Wersja polska
The Robomechabotatron
'Wersja polska
The Flower
43
'Wersja polska
The End of the Galaxy
Zobacz też [ ]
[[Plik:{{{Grafika1}}}|100x150px]]
Disney Channel:
Good Morning, Mickey! · Welcome to Pooh Corner · You and Me Kid · Contraption · EPCOT Magazine · Kaczor Donald przedstawia · Symbol · Disney Family Album · Dumbo's Circus · Videopolis · Good Morning, Miss Bliss · The All-New Mickey Mouse Club · Teen Win, Lose or Draw · The Secret of Lost Creek · Adventures in Wonderland
Flash Forward · Mad Libs · Going Wild with Jeff Corwin · Bug Juice · Off the Wall · Sławny Jett Jackson · To niesamowite · The Jersey · Totally Circus · Świat nonsensów u Stevensów · In a Heartbeat · Totally Hoops · Lizzie McGuire · The Proud Family · Kim Kolwiek · Totally in Tune · Świat Raven · Lilo i Stich · Dave the Barbarian · Filip z przyszłości · Brenda i pan Whiskers · Amerykański smok Jake Long · Nie ma to jak hotel · Maggie Brzęczymucha · Nowa szkoła króla · Hannah Montana · Wymiennicy · Shorty McShorts' Shorts · Cory w Białym Domu · Fineasz i Ferb · Czarodzieje z Waverly Place · Nie ma to jak statek · Słoneczna Sonny · Jonas · Powodzenia, Charlie! · Akwalans · Taniec rządzi · Take Two with Phineas and Ferb · Nadzdolni · Z innej beczki · Wkręty z górnej półki · Jessie · Austin i Ally · Wodogrzmoty Małe · Code: 9 · Blog na cztery łapy · Myszka Miki · Liv i Maddie · W tę i nazad · To nie ja · Win, Lose or Draw · Dziewczyna poznaje świat · K.C. nastoletnia agentka · Przyjaciółki od czasu do czasu · Obóz Kikiwaka · Następcy: Świat Potępionych · Rodzinka od środka · Bizaardvark · Elena z Avaloru · Zaplątani: Serial · Andi Mack · Hotel Transylvania: Serial · Raven na chacie · Zmykaj stąd, Jednorożcu! · Coop i Cami pytają świat · Ogarnij to! · Odjazdowa Layne · Sydney na Maksa · The Lodge · Tajemnice Sulphur Springs · Gabby Duran: galaktyczna opiekunka • Molly i Duch
Filmy fabularne: Światła Północy • Przygoda z mumią • Szczęściarz • Brink! • Miasteczko Halloween • Dziewczyna XXI-go wieku • Can of Worms • Metamorfoza • Inteligentny dom • Johnny Tsunami • Geniusz • Nie patrzcie pod łózko • Ostatnie takie ranczo • Leć, leć w przestworza • Kolor przyjaźni • Alley Cats Strike • Rip Girls • Cud na drugim torze • Przyrodnia siostra z innej planety • Ready to Run • Quints • Moje drugie ja • Randka z wampirem • Phantom of the Megaplex • Świąteczna zadyma w Los Angeles • Zenon: The Zequel • Dwanaście okrążeń • Irlandzkie szczęście • Hounded • Jett Jackson: The Movie • Projekt „Jennie” • Australijska przygoda • The Poof Point • Miasteczko Halloween: Zemsta Kalabara • Lewy Mikołaj • Zostać koszykarką • Kadet Kelly • Wyznania Tru • Poszlaka • Możemy wygrać • Światło wieczne • Między ziemią a niebem • Jedno życzenie • Na torze • Świat nonsensów u Stevensów • Konkurs kulinarny • Cheetah Girls • Full-Court Miracle • Wirtualny ideał • Zapasy z życiem • Zenon: Z3 • Ucieczka z przedmieścia • Tygrysi rejs • Halloweentown High • I wszystko jasne! • Chłopięca przyjaźń • I bądź tu mądra • Pieskie życie • Dwiedźmy • High School Musical • Piękne mleczarki • Wendy Wu: Nastoletnia Wojowniczka • Czytaj i płacz • Cheetah Girls 2 • Return to Halloweentown • Wskakuj! • Johnny Kapahala: Z powrotem na fali • High School Musical 2 • Magiczny duet 2 • Tajmiaki • Camp Rock • Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek • Cheetah Girls: Jeden świat • Tatastrofa • O, kurczę! • Program ochrony Księżniczek • Czarodzieje z Waverly Place: Film • Randka z gwiazdą • Brat zastępowy • Viva High School Musical Argentyna • Camp Rock 2: Wielki finał • Liceum Avalon • Nie ma to jak bliźniaki: Film • Lemoniada Gada • Boska przygoda Sharpay • Wymarzony luzer • Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi • Nie-przyjaciele • Bunt FM • Let It Shine • Dziewczyna kontra potwór • Teen Beach Movie • Cloud 9 • Zaplikowani • Lepszy model • Pod włos • Teen Beach 2 • Następcy • Moja niewidzialna siostra • Nianie w akcji • Zamiana • Następcy 2 • Zombi • Zakręcony piątek • Kim Kolwiek: Film • Następcy 3 • Zombi 2 • Magia na opak • Misja mumia • Święta na okrągło • Mix
Filmy animowane: Kim Kolwiek: Szatański Plan • The Proud Family Movie • Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze • Zanim żyli długo i zaplątani Disney XD:
Pupilek · Café Myszka • Teamo Supremo · The Weekenders · Byle do przerwy • Fillmore na tropie • Power Rangers S.P.D. · Power Rangers: Mistyczna Moc • Power Rangers: Operacja Overdrive • Power Rangers: Furia dżungli • Bujdy na resorach
Fineasz i Ferb · Aaron Stone · Yin Yang Yo! · Zeke i Luther · Ja w kapeli · Kick Strach się bać · Avengers: Potęga i moc · Para królów · Z kopyta · Szczury laboratoryjne · Mega Spider-Man · Motorcity · Tron: Rebelia · Randy Cunningham: Nastoletni Ninja · Crash & Bernstein · Avengers: Zjednoczeni · Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I. · Oddział specjalny · W tę i nazad · 7K · Wodogrzmoty Małe · Star Wars: Rebelianci · Kirby Buckets · Penn Zero – bohater na pół etatu · Star Butterfly kontra siły zła · Poradnik zakręconego gracza · Kornisz i Fistach · Strażnicy Galaktyki · Szczury laboratoryjne: Jednostka elitarna · Walk the Prank · Lego Star Wars: Przygody Freemakerów · Robal z przyszłości · Główka pracuje · Prawo Milo Murphy'ego · Mech-X4 · Billy Dilley's Super-Duper Subterranean Summer · Kacze opowieści · Big Hero 6 · Big City Greens · Płazowyż · Sowi dom Disney Junior:
Niedźwiedź w dużym niebieskim domu · Discover Spot · I pies, i wydra · Olinek Okrąglinek · Out of the Box · Kubusiowe opowieści · Stanley · The Wiggles · JoJo z cyrku · Opowieści z Kręciołkowa · Breakfast with Bear · Jasiek i Tyćki · Mali Einsteini · Klub przyjaciół Myszki Miki · Złota Rączka · Ooh, Aah and You · Moi przyjaciele – Tygrys i Kubuś · Zajączkowo · Poruszamy wyobraźnię · Agent specjalny Oso · Gdzie jest mysz? · Przystanek dżungla · Złota Rączka: Szkółka naprawiania
Jake i piraci z Nibylandii · Klinika dla pluszaków · Kubusiowe opowieści o przyjaźni · Jej Wysokość Zosia · Henio Tulistworek · Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie · Miles z przyszłości · Złotowłosa i Miś · Lwia Straż · Miki i raźni rajdowcy · Bingo i Rolly w akcji · Fancy Nancy Clancy · Vampirina · Mapeciątka • Myszka Miki: Frajdomek Disney+:
Seriale fabularne: High School Musical: Serial · The Mandalorian · Dziennik przyszłej pani prezydent • Ziemia u Neda · Teraz Muppety! · Podbój kosmosu · Potężne kaczory: Sezon na zmiany • Drużyna • WandaVision • Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta · Falcon i Zimowy Żołnierz · Turner i Hooch • Doogie Kameāloha, lekarka · Loki · Nic strasznego · Muppety w Nawiedzonym Dworze • Równoległy wymiar • Hawkeye • Weekend Family • Wyprawa • Obi-Wan Kenobi • Od zawsze ja • Ms. Marvel
Seriale animowane: Sztuciek się pyta • Cudowny świat Mikiego • Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja • Potworna robota • A gdyby...? • Olaf przedstawia • Szalone przygody Asa • Epoka lodowcowa: Opowieści Scrata
Filmy fabularne: Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają • Zakochany kundel • Togo • Gwiazdka • Noelle • Artemis Fowl · Jedyny i niepowtarzalny Ivan • Magiczne wakacje • Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci • Chmury • Wróżka potrzebna od zaraz • Linia obrony • Czarna Piękność • Flora i Ulisses • Cruella • Święta na okrągło • Nareszcie sam w domu • Fałszywa dwunastka • Chip i Dale: Brygada RR
Filmy animowane: Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat • LEGO Gwiezdne wojny: Świąteczna przygoda • Dziennik cwaniaczka • Epoka lodowcowa: Przygody dzikiego Bucka
Filmy krótkometrażowe: SparkShorts (odcinki Nowa , Głębia , Wzloty i Out ) • Krótko mówiąc (odcinki Kałuże , Koleje losu i Aport ) • Przygody nocnej lampki • Był sobie bałwan · Pluszowe gadki Bunia i Kwaka • Mit: Opowieści z Krainy lodu • 22 kontra Ziemia • Launchpad • Dobry, Bart i Loki • Gwiezdne Wojny: Wizje • Ciao Alberto • Simpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego Międzynarodowe produkcje Disneya:
Seriale animowane: Arjun – Prince of Bali (Indie) • Astra Force (Indie) • A.T.O.M. Alpha Teens on Machines (Francja) • Chorr Police (Indie) • Galactik Football (Francja/Irlandia (3 sezon)) • Ghostforce (Francja/Korea Południowa/USA) • Howzzattt (Indie) • Marvel Anime (Blade , Iron Man , Wolverine , X-Men ) (Japonia) • Marvel Disk Wars: The Avengers (Japonia) • Marvel Future Avengers (Japonia) • Miraculum: Biedronka i Czarny Kot (Francja/Japonia/Korea Południowa) • ŌBAN Star Racers (Francja/Japonia) • Odlotowe agentki (Francja/Kanada) • Pidżamersi (Francja/Wielka Brytania) • Robin Hood – Draka w Sherwood (Indie/Francja/Niemcy/Włochy) • RoboDz (Japonia) • Stich! (Japonia) • Stich i Ai (Chiny) • Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! (USA/Japonia) • W.I.T.C.H. Czarodziejki (Włochy)
Seriale fabularne: Adepci policyjni (Korea Południowa) • Alex i spółka (Włochy) • Als De Bel Gaat (Belgia/Holandia) • Bia (Argentyna) • Break Time Masti Time (Indie) • Cambio de Clase (Hiszpania) • Cuando toca la campana (Argentyna) • Do dzwonka (Polska) • Do dzwonka Café (Polska) • Gdy zadzwoni dzwonek (USA) • Gdy zadzwoni dzwonek (Australia) • Gdy zadzwoni dzwonek (Wielka Brytania) • Gdy zadzwoni dzwonek (Singapur) • Jake i Blake (Argentyna) • Jedenastka (Argentyna) • Kè jiān hǎo shíguāng (Chiny) • Kè jiān hǎo shíguāng Yī nián Èr bān (Tajwan) • Kurze Pause (Niemcy) • Lato w mieście (Izrael) • Mój kumpel duch (Niemcy) • Når klockan ringer (Norwegia/Szwecja) • Od zawsze ja (Kolumbia) • Penny z M.A.R.Sa (Włochy) • Prikoly na peremenke (Rosja) • Quando Toca o Sino (Brazylia) • Quelli dell'intervallo (Włochy) • Równoległy wymiar (Francja) • Snowdrop (Korea Południowa) • Soy Luna (Argentyna) • Taniec rządzi (Indie) • The Yasumi Jikan (Japonia) • Trop la Classe (Francja) • Violetta (Hiszpania/Argentyna) • Waktu Rehat (Malezja) • Zaplątani w czasie (Argentyna) • Zil Çalınca (Turcja) • Znajdź mnie w Paryżu (Francja)
Filmy fabularne: Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców (Włochy) • Any Body Can Dance 2 (Indie) • Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga (Niemcy) • Czarodziejka Lili: Podróż do Mandolanu (Niemcy/Belgia/Hiszpania/Indie) • Czarodziejka Lili ratuje święta (Niemcy) • Dangal (Indie/USA) • Dwie dwójki to czwórka (Indie) • Fuksja – mała czarodziejka (Holandia) • Taare Zameen Par (Indie) • Jagga Jasoos (Indie) • Khoobsurat (Indie) • Księga mistrzów (Rosja) • Luck Luck Ki Baat (Indie) • Matka i córka: Droga do marzeń (Francja) • Once Upon a Warrior (Indie) • Ostatni bohater (Rosja) • Ostatni bohater: Korzeń zła (Rosja) • Ostatni bohater: Posłaniec Ciemności (Rosja) • Szlak pandy (Chiny) • Tajemnica magicznej dyni (Chiny) • Tini: Nowe życie Violetty (Argentyna/Włochy) • Viva High School Musical Argentyna (Argentyna) • Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek (Meksyk) • Zokkomon (Indie)
Filmy animowane: Arjun: Książę-wojownik (Indie) • Avengers Confidental: Czarna Wdowa i Punisher (USA/Japonia) • Iron Man: Technovore powstaje (USA/Japonia) • Roadside Romeo (Indie)
[[Plik:{{{Grafika2}}}|100x150px]]